AMACIMIZ

BİZİMLE DİL ÖĞRENİN!

DİLLER VE YAŞAM TARZI

İster capcanlı, heyecan verici şehirlerde, ister deniz kenarındaki rengârenk kentlerde, kurumumuz 30 yılın üzerinde ‘’her yaşta kendini genç hisseden’’ kişilere, dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan birisi olmuştur. Bizimle dil öğrenen binlerce kişi, yüksek standartlardaki dil kurslarından daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır. Sprachcaffe/Language PLUS olarak dil öğrenme deneyiminin sadece derslerden ibaret olmadığını, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzının ve ritminin de yaşanması gerektiğine inanıyoruz. Bu şekilde dili etkin olarak öğrenmek ve aynı zamanda gelenekleri ve yaşam tarzını keşfetmek mümkün olmaktadır. Bu amaçla yeni arkadaşlıklar kuracağınız ve yeni deneyimler edineceğiniz ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler düzenlemekteyiz.

SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS İLE ÖĞRENMEK

Her öğrenci kişisel ihtiyaçları, hedefleri ve eşsiz ilgi alanları ile özgün bir bireydir. Kurslarımızın başarılı olabilmesinin tek yolunun, kurs içeriklerinin öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanması olduğuna inanıyoruz. Sprachcaffe Languages Plus okullarında öğretmenlerimiz deneyimli, arkadaş canlısı ve tekniklerinde profesyoneldirler. Öğrencilerin konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmek için çok farklı materyaller kullanmaktadırlar. Farklı konulardan oluşan ünitelere sahip, belirli bir kurs kitabı, standart kursların çoğunda kullanılır. Okullarımızda işlenen konuları çeşitli materyallerle destekleyerek, öğrencilerin öğrenme deneyimini daha da kişiselleştirmelerini sağlamaktayız. Öğrencilere rahat, sıcak bir ortam sağlamanın, onların öğrenmelerini kolaylaştırdığının farkındayız. Öğretmenlerimiz, sınıfta motivasyonunuzu koruduğunuzdan ve öğrenmek için gayret gösterdiğinizden emin olurlar ve bunun için de size ihtiyacınız olan yardımı, sıcak bir ortamda sunmak için gayret ederler.

BAŞARINIZI GARANTİ EDİYORUZ

Tüm destinasyonlarımızda bizimle farklı sebeplerle eğitim alan öğrencilerimizin başarılarından sorumluyuz. Öğrencilerimiz sınıflarına yerleştirilmeden önce yapılan belirleme sınavı ile kendilerine uygun akademik seviyede eğitim almaları sağlanmaktadır. Dönem ortalarında yapılan testlerle ise dil seviyelerindeki ilerlemeler ölçülmekte ve doğru yönde ilerleme sağlandığından emin olunmaktadır. Bütün okullarımız nezih yerlerde konumlanmıştır ve öğrencilere sosyal, sportif ve kültürel aktivitelere kolayca katılabilecekleri bir çevre sunulmaktadır. Ayrıca öğrenci yurdu, daireler, otel ve aile yanı gşbş çok farklı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

NEDEN SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS?

Sprachcaffe Languages Plus ile alanında en iyi yurtdışı eğitim programlarına katıldığınızdan emin olabilirsiniz!

- 30 yıllık yurtdışı eğitim deneyimi

- 1 organizasyon – 30 farklı şehir – 7 farklı dil

- Seçkin şehirlerde kaliteli okullar

- Dünyanın her yerinden öğrenciler

- Çeşitli öğretim metodları

- Güler yüzlü ve yardımsever personel

- Okullara yakın mesafelerde, çeşitli konaklama seçenekleri

- Heyecan verici ve değişik ders dışı aktiviteler

- Paranızın Değeri!

KALİTE GÜVENCESİ

Sprachcaffe’nin başarısındaki anahtar unsur, bir organizasyon olarak ne kadar büyürsek büyüyelim, Sprachcaffe’nin kuruluşundaki ilkeleri asla kaybetmemiş olmamızdır. Dünyanın en iyi şehirlerinde yer alan okullarımız ve kendini kaliteli eğitime adamış uluslararası takımımız ile yüksek kalitede hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

NİTELİKLİ PROFESYONEL EĞİTMENLER

Son 30 yıldır dil eğitimi konusunda ön planda olmamız bir rastlantı değildir. Profesyonel dil eğitmenlerimizin en önemli sermayemiz olduğuna inanıyoruz. Eğitmenlerimiz oldukça yüksek motivasyona sahip, kendilerini en iyi standartlarda dil eğitimi vermeye adamış kişilerden oluşmaktadır. Bütün öğretmenlerimiz öğrencilerin ihtiyaçlarını dikkate alan bir ders planını takip etmektedirler.

KONAKLAMALAR & AKTİVİTELER

Sprachcaffe Language PLUS olarak iyi bir konaklamanın keyifli bir dil eğitimi için önemli bir etken olduğunu bilmekteyiz. Misafirlerimizin yıllık izinlerinin çoğunu bizimle geçirdiğinin farkındayız ve bu nedenle onlara sadece sınıf, kitap, bilgisayar değil, aynı zamanda konforlu nezih konaklamalar da sunmaktayız.

a. Sprachcaffe Daireleri

Aynı apartmanı farklı ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerle paylaşmak, yeni öğrendiğiniz dilde iletişim kurma konusunda sizi cesaretlendirecek ve konuşmanızı geliştirecektir. Tam donanılı daireler genellikle gittiğiniz ülkeye göre döşenmiştir ve çoğulukla yemekservisiiçermemektedir. Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Standart apartman: Ekonomik bir konaklama tercih eden öğrencilerimiz için idealdir. Tam donanımlı mutfak ve banyoya sahip dairelerimizin bazıları kampüsümüzün içinde yer almaktadır. Bazı destinasyonlarımızda kahvaltı, YP ve TP yemek servisi ek ücret ile sunulmaktadır.

Konfor apartman: Konfor apartmanlar lokasyon, büyüklük, mobilya ve eşyalar bakımından daha iyi standartlara sahiptir. Temizlik servisi daha sıktır (genellikle haftada 2 kez). Bazı destinasyonlarımızda kahvaltı, YP veya TP yemek servisi ek bir ücret ile sunulmaktadır.

b. Sprachcaffe Yurtları

Okullarımızın çoğu  yurt konaklaması sunmaktadır. Öğrenciler ‘’ büyük bir aile ‘’ gibi tek bir çatı altında birlikte yaşamakta ve öğrenmektedirler. Gittiğiniz şehirlere bağlı olarak standart veya konfor konaklama, tek ya da çift kişilik oda seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kahvaltı, YP veya TP yemek servisi ek bir ücret karşılığında bazı destinasyonlarımızda sunulmaktadır.

c. Sprachcaffe Pansiyon - Otel

Eğer derslerden sonra okuldan biraz uzaklaşmak ve kendi başınıza daha fazla vakit geçirmek isterseniz, otel konaklama sizin için uygundur. Çeşitli kategorideki oteller arasından seçim yapabilirsiniz. Çift kişilik odalar sadece birlikte seyahat eden öğrencilere sunulmaktadır.

d. Sprachcaffe Aile Yanı

Eğer gittiğiniz ülkenin sunduğu dil eğitimi olanaklarının yanı sıra yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürüyle de ilgileniyorsanız aile yanı konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanı konaklamalarımızda bir çok seçenek mevcuttur, aileler tek kişiden oluşabilir, çocuklu veya çocuksuz olabilirler.

e. Sprachceffe Stüdyo/Apart otel

Kendinize ait daha fazla zamanınız olsun istiyorsanız sizin için ebeveyn banyolu ve mutfaklı bir stüdyo seçeneğimiz var. Tamamen kendinize ait bu apartmanda banyo ve mutfağı diğer öğrencilerle paylaşmazsınız. Kahvaltı, yarım ve tam pansiyon seçenekleri bazı şehirlerimizde ekstra ücretle sunulmaktadır.

f. Boş Zaman Aktivitelerinin Tadını Çıkarın

Sprachcaffe Languages Plus’ın sunduğu farklı aktivite programları sayesinde boş vakitlerinizde dahi öğrenmeye devam ediyor olacaksınız. Ders bitimlerinde aktivite programlarımıza göz atmayı unutmayın: İster gittiğiniz ülkedeki gezilere katılın, ister dans kursuna ya da akşam eğlencelerine katılın – her zaman öğrendiğiniz dili pratik yapma şaşını bulacaksınız!

Nereye gittiğiniz hiç önemli değil, ekibimiz ev sahibi ülkede sizin çok iyi vakit geçirmeniz için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Kültürel geziler, spor aktiviteleri, partiler, akşam yemekleri, gece kulüpleri, oyunlar ekstra aktivitelerimizden sadece birkaç tanesi. Bu aktiviteler sizin ev sahibi ülkeyi tanımanızı, gelenek-görenek ve kültürünü öğrenmenizi sağlayacaktır. Bazı aktiviteler fiyatlara dahil olmayabilir ve gittiğiniz destinasyonda kayıt yaptırıp ücretini ödeyebilirsiniz. Ortalama aktivite fiyatları; her bir aktivite için 5 – 50 EUR arasındadır.

Aşağıda Sprachcaffe tanıtım videosunu bulabilirsiniz.