Toronto

18th Oca 2015 Kanada

Beş milyondan fazla nüfusu ile Toronto dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden birisidir. Toronto nüfusunun yaklaşık %40’ı azınlıklardan oluşmaktadır.

Sprachcaffe Toronto, Adelaide Street ve Church Street’in köşesine yakın, ”Old Town Toronto” bölgesinde, Toronto şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Okul King metro istasyonuna sadece bir kaç apartman bloğu, tramvaya ise bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Sprachcaffe Toronto, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street’dan iki blok uzaktadır. Öğrenciler okuldan CN Tower, Eaton Centre, Rogers Centre, Air Canada Centre ve Harbourfrant’a yürüyebilirler. Okul büyük spor oyunlarına (MLB,NHL,NBA), müzikallere ve konserlere bir kaç adım mesafededir.

Kurslar:

– Part-Time Kurs

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Süper Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Kanada Toronto’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı YP

– Daire/Yurt

Aşağıda Sprachcaffe Toronto Dil Okulu Tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.