Şangay

17th Oca 2015 Çin

Doğunun batı ile buluştuğu, modern Çin’i parlak bir yansıması olan Şangay, dünyada kullanılan en yaygın dili öğrenmek için mükemmel bir lokasyondur.

Şangay’ın merkezindeki elverişli konumu ile dil okulumuz Çince öğrenmek isteyenlere mükemmel imkanlar sunmaktadır. Aydınlık ve ferah sınıflarda anadili Çince olan eğtmenler ile Mandarin Çincesi öğreneceksiniz. Oryantal atmosferin sahip olduğu okulumuzun tamamı modern teknik  donanıma sahiptir. Okulumuzda öğrencilerimizin arkadaşları ile kaynaşacağı ve yeni öğrendiği bilgileri sınayabileceği bir ortak salon bulunmaktadır. Okul binamızın tamamında WiFi erişimi mevcuttur. Konaklamalara okulumuzdan kolayca ulaşılabilmektedir. Dairelerde ve yurtta konaklama seçeneklerinin ikisinde de uluslararası arkadaşlıklar kurarken Çin kültürünü yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Kurslar:

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

İngiltere Londra’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Yurt

Aşağıda Sprachcaffe Şangay Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.