Rabat

17th Oca 2015 Fas

Yıl boyu güneşli ve sıcak hava Rabat’ta Fansızca öğrenmek için tek sebep değil! Siz de bu büyüleyici kentin oryantal kültür ve mutfağını keşfedin, Kuzey Afrika’daki bu kentin gizli manzaralarını ve aromalarını ortaya çıkarın! Rabat’ta sıcak ve arkadaş canlısı yöre sakinleri ile tanışırken Fransızca’nın en yalın hallerinden birini öğreneceksiniz.

Rabat şehrinde bir vaha olan okulumuz şehir merkezinde yer almaktadır. Mohamed V ana caddesine 5 dakika yürüme mesafesinde, Medine’den ise 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Okulumuzdaki tüm sınıflar modern olarak döşenmiştir. Geniş balkonumuz Kraliyet Sarayı’nın manzarasına sahip olup dinlenmek ve kahve molalarının tadını çıkartmak için idealdir. Okulumuzun merkezi konumu sebebi ile tüm toplu taşıma araçlarına ulaşım çok kolaydır. Teknik donanıma sahip sınıflarımız ve özenle seçilmiş profesyonel öğretmenlerimiz Arapça veya Fransızca öğrenmek için ideal bir ortam sağlamaktadır!

Kurslar:

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Fas Rabat’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı YP

– Otel

– Riad (Pansiyon)

Aşağıda Sprachcaffe Rabat Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.