Playa del Carmen

18th Oca 2015 Meksika

Eğer rüya Karayip sahilleri, Maya kültürü, ünlüMarimba müziği, alış-veriş merkezleri veya daha fazlası gibi bileşenlerin muazzam çeşitliliğini yaşamak istiyorsanız, o zaman Playa del Carmen’i ziyaret etmelisiniz.

Okulumuz sonu olmayan karayip plajları ve gerçek Meksika kültürü olarak bilinen Paya del Carmen’de bulunur. Dünya genelinden çok fazla ülkenin öğrencilerinden oluşan bir öğrenci grubu vardır. Yüksek donanımlı eğitmenleri, modern klimalı fakat harika bahçesi ve plaja çok yakın konumu ile tipik bir Meksika okuludur.

Konfor Yurtta odalar klimalı ve banyoludur ayrıca küçük bir mutfak da bulunur. Meksika stili kemerli balkonları, merkezi terası, açık hava yüzme havuzu, açık hava ders olanakları, restoran, bar, spor salonu, kütüphane ve en önemlisi sınıfları ile ideal bir öğrenme ve tatil merkezidir!

Kurslar:

– Part-time Kurs

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Meksika Playa Del Carmen’de bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Daire/Yurt

– Konfor Yurt

– Aile Yanı (oda ve kahvaltı)

Aşağıda Sprachcaffe Playa del Carmen Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.