Nice

18th Oca 2015 Fransa

Nice Cote D’Azur bölgesinin başkentinden çok daha fazlasıdır, zengin ve ince mimari zeminiyle,  şık baştan çıkarıcı bir kıyı kentidir.

Sprachcaffe Languages Plus Nice okulumuz Bele Epoque dönemine ait güzel bir binada konumlanmıştır ve Notre Dame Katedrali’nden sadece bir kaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Tren ve otobüs istasyonuna da oldukça yakın olan okulumuz kumsala sadece 20 dakikalık mesafededir ve öğrenciler boş zamanlarında ya da ders aralarında gidebilmektedirler. Okulda aydınlık ve güzel sınıflar, öğrenci salonu ve öğrencilerimizin kullanabileceği internet olanağımız mevcuttur. Eğer sıcak ve samimi bir ortamda eğitim almak istiyorsanız Nice’teki okulumuz küçük sınıfları ve kişilere özel ilgi ile sizin için mükemmel bir yer.

Kurslar:

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Fransa Nice’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Standart Daire

– Konfor Daire

– Aile Yanı (oda ve kahvaltı)

– Otel (sadece toplu kayıtlar)

Aşağıda Sprachcaffe Nice Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.