Montreal

18th Oca 2015 Kanada

Kuzey Amerika’yı tanırken Fransızca öğrenin! Kanadalılar dilleri konusundaki tutkularını misafirleri ile paylaşmaktan her zaman zevk almışlardır. Sprachcaffe Montreal dil okulunun sınıflarında Avrupa Fransızcası öğrenecek, Kanada sokaklarında ise dünyanın en elegant dillerinden birinin daha net ve romantik versiyonunu, Kanada Fransızcasını pratik yapacaksınız.

Şehir merkezinde yer alan Sprachcafe Languages Plus Montreal, Kanada’nın en uzun ve heyecan verici alış-veriş caddesine beş dakika mesafede, pek çok metro istasyonuna ve uluslararası restorana yakın mesafede bulunmaktadır. İngilizce/Fransızcanızı geliştirmenin en etkili yolu bu dilin konuşulduğu ülkelerde bulunmaktır ve Sprachcaffe Languages Plus Montreal bu etkili yolu farklı ülkelerden gelen öğrencilerine sunmaktadır. Eğer siz de İngilizce/Fransızca öğrenmek istiyorsanız Sprachcaffe Languages Plus Montreal’e gelin ve yüksek kalitedeki kurslarımıza katılın!

Kurslar:

– Part-time Kurs

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Süper Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Kanada Montreal’de bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı YP

– Daire/Yurt

Aşağıda Sprachcaffe Montreal Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.