Los Angeles

18th Oca 2015 Amerika

Los Angeles tüm yıl boyunca sahip olduğu mükemmel bir hava ile her yaştan ve ulustan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Plajlar, dağlar ve çöllerle çevrili Los Angeles, yelken, sörf, tüplü dalış ve plaj voleybolu gibi açık hava etkinliklerinden geniş bir yelpaze sunar. Los Angeles aynı zamanda heyecan verici gece hayatı ile ünlüdür.

LA ORANGE COUNTY OKULUMUZ

Öğrencilerin kentsel rahatlık ile banliyö yaşam keyfini çıkarabileceği, Güney Kaliforniya’daki varlıklı bir bölgede yer alır. Bu bölge bir çok önemli turistik yere kolay erişim sağlar ve 60 lise, 2 büyük devlet üniversitesi, 4 adet community college ve çeşitli özel orta öğretim sonrası kurumları ile eğitime verdiği önemle bilinir. Okulumuz Costa Mesa’nın şık Metro Point modern binasında yer almaktadır. Güney Kaliforniya’nın en büyük alışveriş merkezi olan South Coast Plaza Shopping merkezinin direk karşısındadır.

LA-TORRANCE OKULUMUZ

Los Angeles’ın güzel bir banliyö kıyısında yer alır. Şehir LA’a sadece 30 dakika mesafededir. Hatta Santa Monica, Hermosa Beach ve diğer Güney Kaliforniya turistik yerlerine daha yakındır. Sprachcaffe LA Torrance, Village Del Amo 1 Alışveriş Merkezi’nin ikinci katında bulunan yepyeni bir kampüstür. Öğrencilerin genel olarak aperatif yiyecek almaları, kahve içmeleri ve öğlen yemeği yemeleri için oldukça elverişli bir yerdir.

Kurslar:

– Part-Time Kurs

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Süper Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Amerika Los Angeles’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı YP

– Daire/Yurt

Aşağıda Sprachcaffe Los Angeles Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.