Düsseldorf

17th Oca 2015 Almanya

Düsseldorf Rhine Nehri’nin kıyısında kuzeybatı Almanya’da konumlanmıştır. 1159 yılına kadar uzanan, Kuzey Rhine-Westphalia’nın başkenti, gelişen ticaret merkezi ve Almanya’nın moda başkentidir. Şehir üniversitelerde okutulan sanat programlarıyla meşhurdur ve burada en iyi müzelerin olduğunu söylemeye gerek bile yok. Okulumuzda genel olarak aydınlık sınıflar, kafeterya, internet ve online-öğrenme merkezi bulunur. Sprachcaffe Düesseldorf onaylı TELC sınav merkezidir.

Şehir merkez ve tarihi alan okulumuzdan yürüyerek 10 – 15 dakika mesafededir. Az mevcutlu sınıflarımız öğrencilerin en kısa sürede hızlı bir şekilde ilerlemeleri için eğitmenlerimizin her biri ile ayrı ayrı ilgilenmelerine olanak sağlamaktadır.

Kurslar:

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Almanya Düsseldorf’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Standart Daire

– Konfor Daire

– Aile Yanı (oda ve kahvaltı)

– Otel (oda ve kahvaltı)

Aşağıda Sprachcaffe Düsseldorf Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.