Devon (Exmouth)

18th Oca 2015 İngiltere

İngiltere’nin güneybatı kıyısında şirin bir sahil kasabası olan Exmouth İngilizler içi hala popüler bir kaçamak olan geleneksel Viktorya tarzı bir tatil beldesidir. Sprachcaffe Devon’da kaldığınız süre boyunca balık ve cips gibi geleneksel yemeklerin, taze tutulmuş balıklar ile UNESCO tarafından korunma altına alınan muhteşem manzaraların tadını çıkarın.

Okulumuz Victorian sahil kasabası olan Exmouth’un kalbinde, sıcak ve samimi bir çevrede, profesyonel eğitmenler ve yardımsever çalışan ekibi ile küçük sınıflarla birey odaklı eğitim sunmaktadır. Sprachcaffe Devon’da İngilizce dil becerilerinizi hızla geliştirirken İngiltere’nin en güzel manzaralarının tadını çıkaracağınızı garanti ediyoruz.

Kurslar:

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

İngiltere Devon’da bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı

– Pansiyon (oda ve kahvaltı)

Aşağıda Sprachcaffe Devon Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.