Calgary

18th Oca 2015 Kanada

Dağlarla çevrili ve dost canlısı insanlarla dolu Calgary insanların hayal ettikleri Kanada’dır – hayallerinizdeki Kanada’dır.

Calgary, Rocky Dağları’nın doğal güzelliğine yakın, arkadaş canlısı insanlarla dolu, az stresli bir şehirde öğrenim görmek için ideal bir ortam sunmaktadır. Dünyaca tanınmış Banff ve Louise Gölü okulumuza iiki saatten kısa mesafededir. Kayak ve snowboard tutkunları için ideal bir adres olan Calgary yaz aylarında ise rafting, dağ tırmanışı ve daha pek çok maceraya ev sahipliği yapmaktadır. Sprachcaffe Languages Plus öğrencileri  farklı yoğunluklarda sunulan gramer, dinleme ve konuşma ağırlıklı İngilizce kurslarından birini seçebilir, TOEFL sınavına hazırlık kurslarına katılabilirler.

Kurslar:

– Part-Time Kurs

– Standart Kurs

– Yoğun Kurs

– Süper Yoğun Kurs

– Bire Bir Kurs

Fiyat Listesi:

Kanada Calgary’de bulunan Sprachcaffe dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Konaklama:

– Aile Yanı YP

– Daire/Yurt

Aşağıda Sprachcaffe Calgary Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.